Политиците на власт построиха за себе си демокрацията, а оставиха за хората мизерията. Така се обърна към жителите на Монтана председателят на ВМРО Красимир Каракачанов и кандидат за евродепутат на почетното последно място в листата на коалиция „България без цензура, ВМРО, ЗНС, Гергьовден“.
Монтана бе поредната спирка от турнето за повдигане на самочувствието на българина, организирано от коалиционните партньори. Жителите на града се насладиха на представлението на танцьорите на Нешка Робева.
В словото си лидерът на ВМРО обясни още, че управляващите разделиха хората до такава степен, че те да не вярват вече на никого и за нищо.
Нацията е изправена пред гибел, алармира Каракачанов.
Сега се опитваме да се спасяваме сами, но вярвайте ми, няма такъв народ, който да се е спасил поединично. Само свитият юмрук може да ни помогне, добави още той.
Ето защо ние, патриотите, се обединихме с традицията на земеделците и младостта на ББЦ и Гергьовден, каза Каракачанов.
Той заяви, че няма битка за лявото и дясното, както ни внушават БСП и ГЕРБ – има само борба за кокала между партиите на статуквото.
В Европа обаче ни предстои друга битка и тя е за всеки цент, който може да ни помогне за изграждането на инфраструктура и земеделие. Защото българите заслужаваме повече, заключи Красимир Каракачанов.
Каракачанов в Монтана: Политиците оставиха хората на мизерията
СВЪРЗАНИ СТАТИИ








