spot_img
НачалоНовиниКаракачанов: Време е да бъдем лъвове, а не ритани котки

Каракачанов: Време е да бъдем лъвове, а не ритани котки

Служебното правителство да разпореди незабавни пълни проверки на ЕРП-тата и онези ВиК дружества, които грабят години наред българските граждани. Това заяви председателят на ВМРО Красимир Каракачанов за програма „Хоризонт“ по БНР.
При констатирани нарушения – изнасяне на печалба, укриване на разходи и неплащане на дивиденти – договорите задължително трябва да бъдат развалени. Това трябва да се случи в мандата на това служебно правителство. В противен случай ще стане ясно, че и то може да си позволи лукса да толерира тази огромна кражба, посочи Каракачанов.

Според него предложенията външни одитори да правят проверките са несериозни. В България има достатъчно оторизирани органи, които могат да свършат това.
Нееднократно сме искали да бъде направена проверка дори и на дейността на ДКЕВР, защото инструментът на държавата, с който трябва да се защитават интересите на българските граждани, е именно тази комисия.
Явно е, че тя от години е ортак на дружествата-монополисти, но това се случваше със съгласието и на правителствата, които управляваха досега, категоричен е председателят на ВМРО.
Искаме българските държавни органи, чиито заплати се плащат от нас, българските данъкоплатци, да си свършат работата и да изпълнят исканията на гражданите, които излязоха по улиците.
Каракачанов напомни и за протеста „На бунт!”, който ВМРО организира на 16 март:
Събираме се в 11.00 ч. пред Съдебната палата, пред лъвовете. Символиката говори сама – крайно време е да бъдем лъвове, а не мяукащи котки, които всеки първо погалва, а после наритва.

СВЪРЗАНИ СТАТИИ

ОСТАВИ ОТГОВОР

Въведете своя коментар!
Въведете Вашето име

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНИ НОВИНИ

КОМЕНТАРИ