spot_img
НачалоНовиниПатриотичният фронт ще протестира срещу увеличаването на цената на тока

Патриотичният фронт ще протестира срещу увеличаването на цената на тока

Свидетели сме как лидерът на една партия си позволи да говори от името на мъртвите. Това каза народният представител от Патриотичния фронт Милен Михов по време на дебатите в парламента по промените, внесени от ДПС, в Закона за гражданската регистрация. Те са свързани с това в единната система за гражданска регистрация и административно обслужване на населението да бъдат заличени завинаги насилствено наложените по време на т.нар. „Възродителен процес” имена на българските граждани.
Според Михов тази политика, която ДПС започна да води, е следствие от изпадането ѝ в изолация. По думите му инструментите, които е използвала ДПС по време на кампанията за изборите, са точно такива методи, характерни за турския национализъм.
Историята винаги е източник на взривоопасен материал. Вкарването отново в обръщение на „Възродителния процес“ чрез този закон, ДПС показва политическо безсилие, коментира той.
ДПС заявява, че тези които подкрепят законопроекта, са пазители на евроатлантическите ценности, а които са против – са за БКП. Михов заяви, че това е използване на история, когато реалните възможности на политиката отсъстват.
Не е виновна българската държава, виновна е една политическа партия, която предаде българите и тази партия носи историческата отговорност и за нея реабилитация няма, посочи Михов.
Той попита риторично кога ДПС ще се извини за насилието и атентатите и заяви, че очаква извинение за тероризма срещу българските граждани и атентата на гара Буново.

СВЪРЗАНИ СТАТИИ

ОСТАВИ ОТГОВОР

Въведете своя коментар!
Въведете Вашето име

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНИ НОВИНИ

КОМЕНТАРИ