spot_img
НачалоНовиниВМРО - Бургас иска достоен президент като Каракачанов

ВМРО – Бургас иска достоен президент като Каракачанов

В Бургас се проведе първият по рода си Градски училищен турнир по шахмат. Той бе организиран от младежката организация „Опълчение” към ВМРО – Бургас, с подкрепата на Българската федерация по шахмат. Събитието се проведе в зала „Георги Баев” на Морското казино, любезно предоставена от Община Бургас. В него се включиха 40 деца от общо 13 училища.
Победител в турнира стана Явор Николов от ОУ„Васил Априлов”. Той бе награден с безплатна екскурзия до Брюксел с посещение на Европейския парламент, осигурена със съдействието на евродепутата Ангел Джамбазки, заместник-председател на ВМРО.
Класиралите се на второ и трето място Ефим Кан от ОУ„Георги Бенковски” и Стоян Стоянов от Търговската гимназия получиха парични награди. Всички останали участници получиха книги, грамоти и лакомства, осигурени от организаторите, както и с любезната подкрепа на „Победа” АД.

СВЪРЗАНИ СТАТИИ

ОСТАВИ ОТГОВОР

Въведете своя коментар!
Въведете Вашето име

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

ПОСЛЕДНИ НОВИНИ

КОМЕНТАРИ